İnegol.Net amacı nedir ?
İnegol.Net amacı nedir ?

İnegöl.Net Fikir Proje Ajans ekibi olarak İnegöl`deki küçük esnafı öncelikle İnegöl`lülerle buluşturmak.

İnegöl Mobilyası ve İnegöl Köftesi İnegöl Oylat Kaplıcaları ile kendisini  Türkiye`de ve Dünya`da ispatlamış durumda. İnegöl`deki esnafımızın MAGAZA açmasını ürünlerini teşhir etmesini Toptan ve Ev müşterilerine ulaşmasını saglamaktır.

Türkiye`de ve Dünya`da aramalarda :  inegol, inegöl, mobilya ve köfte kelimesi aratıldığında Google,Yahoo,Yandex ve diğer arama motorlarında ilk sırada olan inegol.Net dolayısıyla en çok ziyaret edilen web sitesiyiz.

Mobilya: İnegöl`e gelmeden saglam, hızlı ve sorunsuz firmaların bilgilerini ulaşıp daha hızlı ve kolay bir şekilde alışverişlerini yapmalarını saglayan bir sistem. Sitemizdeki firmaların size karşı olumsuz yonlerini Şikayet bildir ile paylaşabilir ve magaza hakkında olumlu olumsuz görüşlerde bulunup daha sonra ürün alacak diger ev ve toptan müşterilerininde işini kolaylaştırmış olacaksınız. Firmaların açık adresleri ve irtibat noları olacak.

KÖFTE : İnegöl Köftesi çok eski tarihe dayanır. İnegöl`de bu işi yapan çok eski inegöl keftecileri var sitemizden köfteci ustalarımızın adres ve telefonlarına ulaşabilirsiniz.

OYLAT : Oylat Türkiye`de Kaplıca suları ile şifa dağıtan çok popüler olmuş bir yer. Doga ile iç içe olan Oylat hakkında bilgi ve oteller pansiyonlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Oylat Magaraları ve Oylat Safari turları hakkındada bilgi alabilirsiniz inegöl`den 30 dk mesafede olan bir yer biraz virajlı olsada eşsiz doga manzarasını seyrederken oylata gelmiş oluyorsunuz.

ESNAF : İnegöl esnaflarını burda bulabilirsiniz. Uludağ universitesi ilede ögrenci alan bir yerdir inegöl Pansiyon ve Yurt bilgilerine burdan ulaşabilirisniz.Yurt içi ve Yurt dışı misafirler için OTEL ve Pansiyonlar.

FUAR : İnegöl`deki Fuarlar, Etkinlikler, Konserler, Dede Pilavları ve İnegöl şenlikleri ile alaklı bir çok haberide sizlere burdan bildirecez.

BursadaNerede @Fpajans